Author: a***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good it's beautiful
Màu sắc: Hai tông màu | 1 photo(s)
Price: 103.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Two-Tone |
| Type | Ponytail |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Crowd | Women |
| Theme | Daily |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 85 g |
| Chiều dài | 25 cm |
| Chiều rộng | 12 cm |
| Chu vi | 25 cm |
| SKU | sb2312035717271377 |
Overall Rating: 4.88/5
Author: a***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good it's beautiful
Màu sắc: Hai tông màu | 1 photo(s)
Author: m***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: love this hair wooow beautiful
Màu sắc: Hai tông màu | 1 photo(s)
Author: a***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it's beautiful
Màu sắc: Black-brown | 1 photo(s)
Author: a***b
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Màu sắc: Black-brown | 1 photo(s)